- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

IV. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi

IV. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi sitemize 22 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 2.378 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Davet / Açılış Konuşması / Önsöz

Değerli Öğrenci arkadaşlarımız ve Meslektaşlarımız;

Gelenekselleşerek artık her yıl yapılan Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrencileri Kongresi’nin dördüncüsünü 12–14 Temmuz 2007 tarihlerinde İnönü Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi PDR Topluluğu tarafından gerçekleştirileceğini duyurmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Kongrenin ilki Boğaziçi Üniversitesinde (2004), ikincisi Selçuk Üniversitesinde (2005) ve üçüncüsü de Ankara Üniversitesinde (2006) düzenlenmiştir.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik programlarında öğrenim gören lisans programı öğrencilerinin birbirleriyle kaynaşmalarının sağlanması, bilimsel ve akademik alanlardaki yaptıkları çalışmaların paylaşılması kongremizin temel amacıdır. Yapılan kongreler göstermiştir ki PDR öğrencileri olarak bu alanda çok güzel işler başardık ve bu amaçla “Güç Birliği Yapıyoruz” sloganıyla hareket ediyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu olarak ana başlığı “ PDR’yi Gençlikten Dinle” olarak belirledik.

İnönü Üniversitesi’nin sıcak atmosferinde, olağanüstü güzellikte bir Kongre ve Kültür Merkezi’nde ve güzel bir çevrede sizleri Malatya da yılın en güzel dönemlerinden birinde Türk PDR Derneği ile birlikte düzenlediğimiz bu kongrede kısa süre de olsa ağırlamak bize büyük onur verecektir.

Siz değerli öğrencilerimizi ve meslektaşlarımızı bu kongrede aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Malatya’da buluşabilmek dileği ile saygılarımızla

Kongre Düzenleme Kurulu

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :