- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

V. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi

V. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi sitemize 22 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.701 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Değerli Öğretim Elemanları ve sevgili Öğrenciler,

V. Ulusal PDR Öğrenci Kongresi 10-11-12 temmuz 2008 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Adana’da gerçekleştirilecektir. Sizleri davet etmekten büyük mutluluk, onur ve heyecan duymaktayız.

Son yıllarda ülkemizde psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerine talep hızla artmaktadır. Bu aşırı ilgi biz psikolojik danışmanların sorumluluğunu arttırmaktadır. Elbette mesleki yönelimlerimizi belirlerken birey ve toplumun beklentilerini dikkate almak durumundayız. Bu nedenle sloganımız “Psikolojik Danışma ve Rehberlikte Yeni açılımlar” olarak belirlenmiştir.

PDR alanında yaşanan bilimsel gelişmeler, alandaki değişiklikler ve uygulamada karşılaşılan sorunlar konunun taraflarının yer aldığı paralel oturumlarla ele alınacaktır. PDR alanında yapılan araştırma ve çalışmalar da sözle ve görsel bildirilerle kongremize bilimsel bir zenginlik katacaktır. Sizlerin değerli katılımları ile geniş bir aile ortamı sıcaklığında kongrenin başarılı bir şekilde gerçekleşeceğine inanıyoruz.

10-12 Temmuz 2008 tarihlerinde Adana Çukurova Üniversitesi’nde sizleri aramızda görmek dileğiyle..

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :