- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

VIII. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi

VIII. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi sitemize 22 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.505 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Ana Bilim Dalı ve Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği’nin işbirliği ile VIII. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi 15-16-17 Temmuz 2011 tarihlerinde Atatürk Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Erzurum’da gerçekleştirilecektir. Bu yılki kongrenin ana teması“Psikolojik Danışma Hizmetlerinin Türkiye’de ki Yeri ve Geleceği” olarak belirlendi.

Organizasyon resmi web sitesinin davet metninde kongreyle ilgili şu ayrıntılara yer verildi.

“Değerli Öğretim Elemanları ve Sevgili Öğrenciler,

Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Ana Bilim Dalı ve Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği’nin işbirliği ile VIII. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi 15-16-17 Temmuz 2011 tarihlerinde Atatürk Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Erzurum’da gerçekleştirilecektir. Sizleri davet etmekten büyük mutluluk, onur ve heyecan duymaktayız.

Son yıllarda ülkemizde psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerine talep hızla artmaktadır. Bu aşırı ilgi biz psikolojik danışmanların sorumluluğunu arttırmaktadır. Türk toplumunda yerimizin ne olacağı ve bu topluma nasıl katkı sağlayacağımızda çok önemlidir. Bu nedenle konumuz “Psikolojik Danışma Hizmetlerinin Türkiye’de ki Yeri ve Geleceği” olarak belirlenmiştir.”

15-17  Temmuz 2011 tarihlerinde Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde sizleri aramızda görmek dileğiyle…

Kongre ile ilgili ayrıntılı bilgilere aşağıdaki web sitesinden ulaşabilirsiniz…

http://pdr25.atauni.edu.tr/

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz