- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

VII. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi

VII. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi sitemize 22 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.294 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik (PDR) Derneği Genel Merkezi’nce düzenlenen 7. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi’nin 16-18 Temmuz 2010′ da Samsun’da yapıldı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Eğitim bilimleri Bölüm Başkanı ve Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi Düzenleme Kurulu Başkanı Prof.Dr. Kurtman Ersanlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her yıl bir üniversitede gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen kongrenin bu yıl OMÜ’nün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Kongrenin OMÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenleneceğini belirten Erksanlı, ‘Samsun’da bu yıl 7’ncisi düzenlenecek olan PDR kongresi büyük önem taşıyor. Kongreye Türkiye’nin 48 üniversitesinden yaklaşık bin öğrenci ve öğretim üyesi katılacak. PDR alanında yapılan çalışmalar, araştırmalar ve yaklaşımlarının anlatıldığı kongrede iki panel ve çok sayıda bildiri sunuldu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,